درب اتوماتیک


درب های اتوماتیک

ویژگیها :
- امکان اتصال به دستگاه های کنترل تردد
- قابلیت تعویض آسان مقطع ریل
- استفاده از پیشرفته ترین موتور ها
- قابلیت عیب یابی اتوماتیک
- قابلیت تعویض آسان قطعات
- قابلیت نصب چشم هوشمند بر روی درب
- مجهز به سنسور های ایمنی


ریموت کنترل درب پارکینگ

از مهمترین متعلقات هر درب اتوماتیک ریموت کنترل آن است که باید توجه داشت که هریک از این ریموت ها به دلیل تفاوت در فرکانسشان با برند دیگری قابل تطابق نبوده و در صورت گم شدن ریموت ، شما باید ریموت کنترل مناسب با مارک درب اتوماتیک خود را خریداری نمایید.
نحوه باز کردن درب اتوماتیک به چندین صورت است که از جمله میتوان به: حسگرهای حرکتی ، حسگر نوری ، حسگر ضربه ای و یا حتی ویژگی استفاده از موبایل شخصی برای باز کردن درب پارکینگ منزل اشاره نمود.
از وسایلی که برای باز و بسته نمودن درب اتوماتیک استفاده می شود عبارتند از ریموت و کی پد. هنوز هم بیشترین شیوه عبوری در درب اتوماتیک استفاده از ریموت کنترل است که با باتری کار می کنند. در مدل های ساده ریموت کنترل درب پارکینگ فقط دو دکمه برای باز و بستن درب وجود دارد. اکنون بیشتر ریموت ها بر روی بولوتوث عمل می کنند به ویژه اگر نیاز به یک واکنش سریع باشد ولی مسافت و فاصله زیاد نباشد.
یکی از مشکلاتی درب اتوماتیک پارکینگی داشتن فرکانس یکسان ریموت درب شما با ریموت های دیگر است ، این موضوع ممکن است باعث شود ریموت شما درب اتوماتیک پارکینگ شخص دیگری را نیز باز کند ! راه حل امنیتی در این موارد استفاده از درب اتوماتیک پارکینگی با سیستم کدگردان است.
ریموت کنترل هایی که از تکنولوژی کد ثابت استفاده می کنند سیستم امنیتی پایین تری دارند چرا که امکان دریافت این کد و کپی کردن ریموت کنترل ، وجود دارد و همچنین از طریق ریموت کنترل هایی مستقیماً با فشردن کلید learn در هنگامیکه شخص برای گشودن درب اتوماتیک پارکینگ خود کلید ریموت خود را فشار می دهد می توان کد ریموت کنترل را ذخیره کرد.